Soutěž o týdenní pobyt v Marcella Eco House

Podmínky a pravidla spotřebitelské soutěže na Facebooku


Pořadatelem spotřebitelské soutěže:

Marcela Janíčková

IČO: 88746682

se sídlem Dobrá 958, 73951 Dobrá.

Předmět soutěže a výhra:

Předmětem spotřebitelské soutěže a zároveň výhrou v soutěži je týdenní pobyt (7 dní/6 nocí) v našem plně vybaveném mobilním Eco House v Chorvatsku na adrese Jadranska Magistrala, 23211 Drage, Chorvatsko (ECO VILLA MARCELLA 8 in BUQEZ RESORT)

Předmětem soutěže není doprava na a z místa pobytu, cenou není ani žádná forma stravování. Cestovní pojištění a veškeré povinnosti vyplývající z legislativy si výherce zařizuje sám. Termín si výherce vybere v závislosti na volných ubytovacích kapacitách. Výhru je možné vybrat až do konce sezóny 2020, případně dle domluvy i v roce 2021.

Ubytovací kapacita našeho domu je až 6 osob. Dům je plně vybaven (2 ložnice, vybavená kuchyň, klimatizace v celém domě, wifi, terasa s grilem a další ). Součástí komplexu je hlídané parkoviště, soukromá pláž pouze pro ubytované v rezortu. Výherce je povinen uzavřít standardní ubytovací smlouvu a dodržet veškeré zákonné povinnosti vyplývající z povahy výhry a její plnění.

Podmínky soutěže:

Soutěž probíhá na naší Facebook stránce Marcella House a pro účast v soutěži je nutné splnit následující kroky:

To se mi líbí naší stránce Marcella House

To se mi líbí tomuto soutěžnímu příspěvku

Do komentáře pod originální soutěžní příspěvek napsat co se Vám vybaví, když se řekne Chorvatsko.

Soutěže se může účastnit osoba starší 18 let, s trvalým pobytem v ČR nebo SR.

Výhru, účast v soutěži, nebo případné vyloučení ze soutěže nelze vymáhat a řešit právní cestou..

Vyhrazujeme si právo změny soutěžních podmínek, nebo jejich parametrů v případě potřeby, aby soutěž vyhovovala právním předpisům, nebo nepředvídatelným změnám (např. Facebook), vždy ale informujeme na webu i našem Facebooku.

Doba trvání spotřebitelské soutěže:

Soutěž probíhá od 8.6.2020 do 26.7.2020. 

Slosování a informování výherce o výhře:

Losování soutěže a oznámení výherce proběhne nejpozději 31.7.2020. Výherce stanoví náhodný los ze všech komentářů soutěžících, kteří splní soutěžní podmínky. Výherce zveřejníme na našem webu i FB a budeme jej kontaktovat přes FB profil. 

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.